Adres

Büyük Çamlıca-Ferah Mahallesi-Ferah Caddesi-No:123/B Üsküdar-İSTANBUL ( Ferah Yeni Camii Yanı , Tosyalıoğlu Market Bitişiği )

Telefon/Faks

Ofis:0216.328.21.87
Cep:0535.626.67.11

Powermaster

Powermaster

Powermaster

Powerway Powermaster Pm-17565 2 Usb Çıkışlı 5'Li 2 Metre Kablolu Akım Korumalı Priz Powermaster PM-17565 2 Usb Çıkışlı 5'li 2 Metre Kablolu Akım Korumalı Priz Özellikleri Powermaster akım korumalı priz lcd, led, plazma, uydu alıcıları, bilgisayar ve diğer elektronik cihazlarınız için en yüksek seviyede akım almasını sağlar. Aşırı akım gelmesi halinde cihazlarınıza yüksek elektriğin gitmesini engelleyerek cihazlarınızın zarar görmesini engeller ve sizi olası yüksek maliyetlerden kurtarır. 2 usb çıkışı otomatik cihazlarınızı tanıyarak 2.0 Amper değerinde hızlı şarj ederek adaptör arama ve kullanma derdine son verebilirsiniz. Güç kontrol düğmesi ile prizinizi ana topraklı prizden çekmenize gerek kalmadan güç tuşu ile kapatarak elektrik akımını keserek gereksiz elektrik kullanımını engeller. 2 metre kablo uzunluğu sayesinde geniş bir kullanım alanı sunar. USB girişleri sayesinde ekstra adaptör kullanmanıza gerek kalmaz. FİYAT : 100 TL

FİYAT : 100 TL

Geliştirilmiş Koruma
Kaza olaylarına karşı koruma, yıldırımlara, aşırı yüklenmelere ve yüksek gerilimlere karşı korumalıdır. Cihaz yüksek gerilim durumunda, ekipmanların etkileşimden korunmasını sağlar.

Temiz ve güvenli elektrik enerjisi, 5 soketin tümü yüksek gerilime, yüksek akıma ve statik elektriğe karşı koruma sağlar.


Daima açık soketler: kalıcı döndü ekipmanları ile güvenli elektrik akımı sağlar
5 çıkışlı bağlantı: 5 soket çıkışları ile aynı anda bağlantı noktasına sahiptir
Led Lamba: Termal sigortalar gibi bileşenleri, yıldırım çarpmalarına ve diğer voltaj yükselmelerine karşı anında devreye girer. Eğer dalgalanmalı parçalar ani güç yükselmeleri veya yüksek voltaj sebebiyle zarar görürse led ışık kapalı duruma geçer. 
Powermaster 5 soket 2 usb akım korumalı priz

Neden Usb Girişli Priz?
En büyük sorunlardan bir tanesi kullandığımız cihazların adaptörleridir. Genellikle sürekli bozulmalarından ve değiştirme gereği duymaktan şikayetçi oluruz. Kimi zamanda sürekli kaybetmekten. 3 Usb çıkış portuna sahip powermaster akım korumalı priz ile telefon tablet vb. cihazlarınızı otomatik cihaz tanıma teknolojisi ile 2.0 Amper de hızlı şarj edebilecek. Hem de yüksek akımlara karşı cihazlarınıza zarar gelmesini önleyecek.

Telefon tablet vb. ürünler için ayrı, televizyon, bilgisayar vb. ürünler için ayrı bir priz kullanmanıza gerek kalmadan, tüm cihazlarınızı tek bir prizde güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.


Powermaster 2 usbli akım korumalı priz
Teknik özellikler

Minimum gerilim: 750V
Güç: 250V - 16A - 4000W
Akım korumalı 
Kutuplar arasındaki akış: 177 joule
3 Adet Usb Çıkışı: 5V 2 Amper - Hızlı Şarj
Tepki süresi: <25 ns
Filtre: 150 khz – 100 mhz
Kablo uzunluğu: 2.0 mt.
Ağırlık: 480 gr
Boyutlar: 37 x 6.2 x 5.0 cm
Powermaster 17565 akım korumalı priz
Kutu İçeriği
1 Adet Powermaster 2 usb çıkışlı akım korumalı priz
 
 
Anahtar Var
Kablo 2 m
Priz Sayısı 5
USB Çıkışı

Benzer Ürünler