Adres

Büyük Çamlıca-Ferah Mahallesi-Ferah Caddesi-No:123/B Üsküdar-İSTANBUL ( Ferah Yeni Camii Yanı , Tosyalıoğlu Market Bitişiği )

Telefon/Faks

Ofis:0216.328.21.87
Cep:0535.626.67.11

Kurumsal

Kurumsal

1998 yılında İstanbul Büyük Çamlıca da halen yöneticisi olan Ertuğrul GÖREN  tarafından kurulmuştur.
Kurulduğu semt gibi günden güne kendini yenileyerek, büyüyüp gelişen bir firma haline gelmiştir. Bütün Teknolojik kolaylıkları siz değerli müşterilerin beğenisine sunmuştur. GÖREN ELEKTRiK görsel yönden ve ekonomik açıdan teknolojinin bütün kolaylıklarını, kendi bilgi ve deneyimlerini de ekleyerek müşterilerinin memnuniyeti için büyük bir özgüven ve özveriyle çalışmaktadır.
Satışını  yaptığı ürünleri; varolan yerli ve yabancı standartlara göre, yasal ve mevzuat şartlarını tamamlamış firmalardan tedarik etmektedir.

Teknolojideki hızlı değişim ve dönüşümün farkında olup gelişmeleri çok yakından takip ediyoruz.

Böylece, geçmişten gelen tecrübelerimizi günümüzdeki yeniliklerle birleştirip hizmetlerimize yansıtıyoruz. 

Bu bağlamda kendimizi görmek istediğimiz nokta:

Bugün ve gelecekte yaptığımız işler ile takdir edilen ve bilinen firmalar arasında yer almaktır.

Degisen ve gelisen dünyada teknolojiyi GÖREN olarak yakindan takip ediyoruz ve müsteri odakli çözümler üretiyoruz. Konusunda uzman profesyonel kadromuz  tasarimlarını  inovatif fikirleri ile birlestirerek sizlere sunuyor. Baktigimiz zaman GÖREN olarak  birçok profesyonel hizmet veriyoruz. 

Firmamiz müsterilere verdigi tüm hizmetlerin her asamasinda müsterilerini haberdar etmektedir. Projeler gelistirirken müsterilerimizin marka degerini göz ardi etmeden projeler gelistiriyoruz.GÖREN olarak koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefliyoruz. Kurumsal ve bireysel  çözümlerimiz ile sizlere kesintisiz hizmet vermeyi amaçlamaktayiz. Kreatif ve yeniliklere açik projelerle çağın gereklerine uyum sagliyoruz.

Konusunda uzman genç ve dinamik ekibimiz her projeyi baslarken o projeye büyük bir askla inovatif fikirler üretiyor . GÖREN olarak müsterilerimizi sert rekabet kosullarinin yaşandığı bu sektörde sizleri her zaman rakiplerinizden bir adım önde tutmayi amaçlıyoruz. 
Elektrik dünyasinda ürettigimiz yüzlerce basarili proje ile büyüyen bir aileyiz. sizlerde bu aileye katilmak için bizimle irtibata geçebilirsiniz. Projeleri üretirken markanizi her ortamda basarili bir sekilde temsil etmesine ve uzun ömürlü olmasina dikkat ediyoruz. Her proje öncesi fizibilite çalismasi yaparak rekabet kosullarini arastiriyoruz. 

GÖREN ürettigi her projede müsteri memnuniyetini önemseyerek büyüyen bir ailedir. . Sizlerde profesyonel çözümlerimiz ve hizmetlerimiz hakkinda bilgi almak için bizimle irtibata geçiniz.

GÖREN ELEKTRİK | kalitenin kaynağı, güvenin adresi...