Adres

Büyük Çamlıca-Ferah Mahallesi-Ferah Caddesi-No:123/B Üsküdar-İSTANBUL ( Ferah Yeni Camii Yanı , Tosyalıoğlu Market Bitişiği )

Telefon/Faks

Ofis:0216.328.21.87
Cep:0535.626.67.11

Minisan Dp200 3 Çubuklu Mini Isıtıcı 200W

Minisan Dp200 3 Çubuklu Mini Isıtıcı 200W

MİNİSAN ISITICI

Minisan Dp200 3 Çubuklu Mini Isıtıcı 200W FİYATI :85:00 TL

Minisan Dp200 3 Çubuklu Mini Isıtıcı 200W

Minimal tasarımı ve pratik kullanımı ile Minisan Dp200 3 çubuklu mini ısıtıcı, soğuk kış günlerinde rahat bir şekilde kullanılmak üzere tasarlanıyor. Kullanışlı tasarımı ile az yer kaplar, evinizin her köşesinde rahatça kullanılır

Soğuk kış günlerinde tasarruflu ve pratik bir elektrikli ısıtıcı arayanlar için Minisan Dp200 3 çubuklu mini ısıtıcı uygun bir seçenektir. Yüksek ısıtma gücüne sahip bu ürün aynı zamanda az yer kaplaması nedeniyle kullanıcılara kolaylık sağlamaktadır. Devrilme emniyetinin bulunması, aileler açısından güvenli bir kullanımı sağlamaktadır. Ayrıca kullanıcılar bu ısıtıcıyı, şık tasarımı sayesinde hem evlerinde hem de ofislerinde rahatlıkla kullanabilir. 

Kullanımda Rahatlık ve Güvenlik

  • Tam otomatik kullanımı sayesinde her yaştan insan bu ürünü rahatlıkla kullanabilir.
  • Minisan Dp200 mini ısıtıcı, evlerinizi ve iş yerlerinizi en kısa sürede en az masraf ile ısıtmak için tasarlanmıştır.
  • Devrilme emniyeti sayesinde düşme ihtimalinde olası tehlikeler engellenmektedir. 

İşlevsel ve Güvenli Tasarım

  • Motor Gücü (Watt): 1200 W 
  • Devrilme Emniyeti: Var
  • 3 Çubuk Quartz Isıtıcı

Devrilme Emniyeti Avantajı

Minisan Dp200 3 çubuklu mini ısıtıcının tasarımında devrilme emniyeti vardır. Devrilme emniyeti olması ile bu ısıtıcılar düşme durumlarında otomatik olarak çalışmayı durdurur ve böylelikle kullanıcılar olası risk ve tehlikelere karşı ürünü güvenle kullanabilirler. Devrilme emniyetinin bulunması kullanıcılar için yer seçimini zahmetsiz hale getirdiği gibi aynı zamanda çocuk sahibi olan ailelere kolaylık ve güvenlik sağlamaktadır. 

Yılların deneyimi: Minisan

1974 yılında iş insanı Hasan Basri Özdamar tarafından kurulan Minisan dayanıklı tüketim malları endüstrisinde yayık makinası, mini çamaşır makinası gibi ürünlerle faaliyete başlayıp, sektöründeki başarısının etkisiyle 1992 yılından itibaren ülkemizin önemli ihracatçı firmaları arasına yer almaya başlamıştır. 2002 yılında ısıtıcı, 2010 yılında fırın ve 2014 yılında pişirici grubunda birçok ürün modeli ile üretim faaliyetlerini geliştirerek ürün çeşitliliğini çoğaltmıştır.